کیت ریل تایم Factor 13 Val34Leu

6 ماه قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 2398
    شهرتهران
    استانتهران

کیت Factor 13 Val34Leu، برای تشخیص جایگزینی Val34Leu در فاكتور 13 انعقادی به روش Real-Time PCR طراحی و تولید شده است. این كیت ،کیت Factor 13 Val34Leu ، برای استفاده با دستگاه Rotor-Gene 6000/Q یا دستگاه StepOne  طراحی شده است.

در روش  Real-Time PCR همزمان با انجام PCR، محصول آن با استفاده از پروب هایی كه با رنگ فلورسانت نشاندار شده اند شناسایی می شود بدون این كه پس از پایان واكنش نیاز به انجام مراحل بعدی باشد. بنابراین امكان ایجاد آلودگی نیز به لحاظ تئوری وجود نخواهد داشت.

کمبود فاکتور13 يک بيماري خونريزي دهنده نادرباشيوع تقريبي3مورددر2ميليون جمعيت مي باشد. بيماران باکمبود فاکتور13 بسته به نوع وشدت بيماري،ممكن است طيف وسيعي ازعلايم تمايل به خونريزي خفيف تاعلايم تهديدکننده زندگي مانندخونريزي داخل جمجمها ي(ICH)را بروز دهند.دلايل بروز مرگ ومير وناخوشي دراين بيماران به سه گروه تقسيم شد:1 -مرگ وميربه دليل خونريزي بندناف 2-مرگ ومير و ناخوشي به دليل خونريزي سيستم عصبي مرکزي 3 -مرگ و ميربه دليل سقط مكرر دربيماران مبتلا همچنين،موربيديتي شامل موربيديتي ايجاد شده باخونريزي درسيستم عصبي مرکزي مي باشد.

این کیت جهت سهولت در استفاده در حجم های 12، 24 و 48 واکنشی طراحی شده است. کیت ریل تایم Factor 13 Val34Leu  دارای پشتیبانی فنی بوده و بعد از خریداری از راهنمایی مسئول فنی جهت  نصب و راه اندازی میتوانید استفاده کنید.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران