کیت HCV Genotype RG

2 سال قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 2385
    شهرتهران
    استانتهران

کیت HCV Genotype RG برای استفاده با دستگاه  Rotor-Gene طراحی شده است. مکان بررسی نمونه جهت تعیین ژنوتایپ ویروس   هپاتیت C را به روش Real-Time RT-PCR و برای تایپ های ۱، ۲ و ۳ فراهم می کند. این کیت قادر به تشخیص ژنوتایپ های ۴، ۵ و ۶ هپاتیت C نمی باشد.در روش Real-Time RT-PCR با استفاده از پروب های فلورسنت می توان کیفیت و کمیت محصول واکنش را بررسی نموده و تایپ ویروس را تعیین کرد بدون این که پس از پایان واکنش نیاز به انجام مراحل بعدی باشد. بنابراین در این روش امکان ایجاد آلودگی نیز به لحاظ تئوری وجود نخواهد داشت .

هپاتیت C اغلب بدون علامـت اسـت و اکثـرا بـه صورت اتفاقی طی آزمایشات معمولی و یـا اهـدای خون، تشخیص داده می شود. بالا بودن آنزیم های کبدی می تواند اولین علامـت بیماری باشد. حدودا ۷۵٪ از افراد در هنگام ابتلا به عفونت هیچ علامتی و علادم هپاتیت C را ندارند.

هپاتیت سی از خون یک فرد به خون فرد دیگر منتقل می شود، اما از طریق بغل کردن، بوسیدن، سرفه یا عطسه کردن، آب یا غذای مشترک منتقل نمی شود. ویروس هپاتیت C در محیط خارج از بدن و درون خون خشک شده نیز، به مدت سه ماه زنده می ماند. ولی با جوشاندن به مدت پنج دقیقه در ۱۰۰ درجه سانتی گراد از بین می رود.

این کیت جهت سهولت در استفاده در حجم های ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۹۶ واکنشی طراحی شده است.این کیت دارای پشتیبانی فنی است و بعد از خرید میتوانید از راهنمایی و پشتیبانی مسئول فنی جهت راه اندازی و نصب استفاده نمایید.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران