کیت ریل تایم HCV RQ (تشخیص و کمیت سنجی ویروس هپاتیت ث )

2 سال قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 2416
    شهرتهران
    استانتهران

کیت ریل تایم HCV RQ (تشخیص و کمیت سنجی ویروس هپاتیت ث) برای استفاده با دستگاه های Rotor-Gene و StepOne و دیگر دستگاه های ریل تایم پی سی آر موجود در آزمایشگاه ها طراحی شده است. این کیت همچنین حاوی کنترل داخلی می باشد که از گزارش منفی کاذب حاصل از مهار PCR پیشگیری می کند.

در روش Real Time PCR در مقایسه با سایر روش های ارزیابی میزان ویروس، دارای بیشترین حساسیت و وسیع ترین دامنه اندازه گیری می باشد. در این روش با استفاده از پروب های نشاندار شده به رنگ های فلورسنت می توان محصول PCR را بررسی نمود. بر همین اساس می توان تعداد ویروس را در نمونه مورد بررسی تعیین نمود بدون اینکه پس از پایان واکنش نیاز به انجام مراحل بعدی باشد. با توجه به این که در این روش نیازی به بررسی محصول PCR وجود ندارد ،احتمال ایجاد آلودگی نیز به لحاظ تئوری وجود نخواهد داشت.

هپاتیت C اغلب بدون علامـت اسـت و اکثـرا بـه صورت اتفاقی طی آزمایشات معمولی و یـا اهـدای خون، تشخیص داده می شود. بالا بودن آنزیم های کبدی می تواند اولین علامـت بیماری باشد. حدودا ۷۵٪ از افراد در هنگام ابتلا به عفونت هیچ علامتی و علادم هپاتیت C را ندارند.

هپاتیت سی از خون یک فرد به خون فرد دیگر منتقل می شود، اما از طریق بغل کردن، بوسیدن، سرفه یا عطسه کردن، آب یا غذای مشترک منتقل نمی شود. ویروس هپاتیت C در محیط خارج از بدن و درون خون خشک شده نیز، به مدت سه ماه زنده می ماند. ولی با جوشاندن به مدت پنج دقیقه در ۱۰۰ درجه سانتی گراد از بین می رود.

این کیت جهت سهولت در استفاده در حجم های ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۹۶ واکنشی طراحی شده است.این کیت دارای پشتیبانی فنی است و بعد از خرید میتوانید از راهنمایی و پشتیبانی مسئول فنی جهت راه اندازی و نصب استفاده نمایید.

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران