درباره ما

بی باکس، فقط یک سایت تبلیغات رایگان نیست بلکه محلی است برای خرید بی واسطه و ارزان برای کسانی که به راه حل های جدید برای مشکلات مالی  فکر میکنند. به همین دلیل آن را شهر تخصصی تجهیزات پزشکی نامیدیم.

دوست گرامی سلام،

زمان هایی هست که نیاز داری یک دستگاه برای کارت تهیه کنی و یا اینکه نیاز داری وسیله ای را برای استفاده روزمره در خانه داشته باشی. در هر کدام از این وضعیت ها باشی ممکن است مشکلاتی برای تهیه آن داشته باشی مشکلاتی که برای هر کسی در هر طبقه اجتماعی رخ میدهد ممکن است بودجه کافی برای تهیه آن نداشته باشی و یا اینکه نمیدانی آیا این دستگاه برای تو و خانواده ات سودی دارد یا نه؟ اصلا کارایی آن برای بالابردن کیفیت خدمات به مشتریانت کافیست یا نه؟

این موارد ساده ترین سئوالات و دغدغه های ذهنی هر شخصی در هنگام خرید است. حتی اگر بودجه  کافی برای تهیه وسیله مورد نظرمان داشته باشیم باز هم به این موضوع فکر میکنیم که ممکن است خرید آن به نفع ما نباشد و ما میتوانیم این بودجه را در جایی بهتر سرمایه گذاری کنیم؟!

در این حالت ها، همانطور که خودت هم میدانی، بهترین راه حل خرید محصول باقیمتی ارزانتر از عرف بازار است. منظور از عرف بازار، خرید محصول نو با گارانتی های معمول که در بازار آن هم از فروشندگان و نمایندگان فروش است. اگر بتوانی محصول نو را بدون گارانتی بخری شاید بتوانی 30 تا 50 درصد زیرقیمت بازار پول پرداخت کنی.

شاید تصور کنی که نداشتن گارانتی مشکل بزرگی است دوست من نمیخواهم به وضعیت اسفبار گارانتی در کشور اشاره کنم ولی تصور کن جنسی را که باید برای آن درآمد 2 سال حقوق یک کارمند را بدهی با نصف قیمت تهیه کنی چقدر به سود تو خواهد بود حالا اگر 2% هم به یک کارشناس بدهی تا جنس را در هنگام خرید بررسی کند و تو را از میزان کارایی آن، آگاه نماید باز هم بیش از 45% از سرمایه ات را برای کار دیگری پس انداز میکنی.

برای پیدا کردن محصولات ارزان تر کافیست در اینترنت جستجو کنی آگهی های زیادی میبینی و میتوانی با آنها ارتباط برقرار کنی سایت های زیادی هستند که چنین بستری آماده کرده اند تا خریدار بدون واسطه با فروشنده ارتباط برقرار کند و سایت بی باکس هم یکی از آنهاست.

وب سایتbbox.irتوسط گروه توسعه فناوری پزشکی آمیتیس ژن راه اندازی شده است. مجموعه ما حدود 10 سال است که در زمینه واردات، بازاریابی، تولید و صادرات تجهیزات پزشکی تجربه کسب کرده است با افراد و شرکتهای زیادی ارتباط تجاری دارد و میتواند بهترین روش های خرید ارزان را به شما معرفی کند. از طرفی به خاطر همین شناخت از بازار، برخی از محصولات استوک ( محصولات نو بدون گارانتی )، محصولات کارکرده سالم و حتی محصولات تازه تولید شده بدون واسطه فروش را در بستر سایت بی باکس به شما معرفی میکند و خدمات کارشناسی خرید محصول را نیز به شما ارائه میدهد.

کافیست برای خرید محصول مورد نظر خود در سایت جستجو کنی و اگر خودت هم محصول داری که میخواهی آن را بفروشی همین الان آگهی فروش محصول  را بنویس و همراه با بنر تبلیغاتی در سایت بی باکس قرار بده. برای قرار دادن آگهی خودت ابتدا در سایت بطور رایگان ثبت نام کن.

کارشناسان بی باکس 24 ساعته در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما بزرگواران هستند. همچنین نظرات و انتقادات شما را میپذیریم تا بتوانیم خدمات بهتری را در این بستر ارائه دهیم. منتظر نظراتتان هستیم .

دوست من همیشه راه بهتری برای تامین هزینه ها هست کافیست کمی خارج از چارچوب ذهنی رایج در جامعه فکر کنیم.

بی باکس شهر تخصصی تجهیزات بدون جعبه پزشکی.