درباره بی‌باکس

قدم زدن در شهری تخصصی، آرزوی هر متخصصی است. شهری که در آن بتواند برترین برندهای مرتبط  را ببیند مناسب ترین تجهیزات را تهیه کند و بهترین خدمات و مشاوره ها را ارائه دهد یا دریافت نماید.

هر چقدر تخصص انسان و فعالیتش در آن بیشتر میشود این آرزو هم قوی تر میشود تا اینکه به یک هدف تبدیل میگردد. بنظر ما دانشمندان و فعالان حوزه پزشکی در این گروه قرار دارند.

دوست متخصص من سلام،

اگر جزء دانشمندان  و یا فعالان حوزه پزشکی هستی الان وارد شهر تخصصی تجهیزات پزشکی بی‌باکس شدی. بدان که ما هم جزء گروه شما هستیم .

چون سالها در بخش تجهیزات پزشکی فعالیت کردیم از نزدیک شاهد سختیها و دشواریهای پزشکان، متخصصان آزمایشگاه‌ها و بیمارستانها هستیم. می دانیم یک پزشک آزمایشگاه ، یک جراح و یک مدیر بیمارستان، در راستای خدمات رسانی به بیمارانی که ممکن است خانواده ایشان نیز جزء آنها باشند، همواره با مشکلاتی از قبیل کمبود لوازم، قیمت بالا، کیفیت پایین، برندهای تقلبی  و… روبرو هستند.

از طرفی متوجه شدیم  تجهیزات با کیفیتی در انبارها وجود دارند که به علت از بین رفتن جعبه های تجاری و نداشتن ضمانت رایگان به علت گذشت زمان و یا مسافرتی بودن آنها، وارد بازار نمیشوند و اگر هم وارد بازار شوند با قیمتهای بالا و واسطه های زیاد به جایی که باید باشند، میرسند.

 به همین علت وب سایت بی‌باکس (Bbox.ir) را برای معرفی تجهیزات آزمایشگاهی، بیمارستانی و زیبایی درمانی راه اندازی کردیم تا شما متخصصان عزیز بدون واسطه، ابزار مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی قابل قبول تهیه نمایید و اگر هم بنا به دلایلی دستگاههای مازاد دارید به فروش بی‌واسطه آنها بپردازید.

کارشناسان بی‌باکس 24 ساعته در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به شما بزرگواران هستند. همچنین نظرات و انتقادات شما را میپذیریم تا بتوانیم خدمات بهتری را در این بستر ارائه دهیم. منتظر نظراتتان هستیم .

بی‌باکس شهر تخصصی تجهیزات بدون جعبه پزشکی